Kopírování

 

Máte volně ložené listy, svázaný dokument či projekt o různých formátech? Nemáte čas trávit u kopírování drahocenné hodiny? Předejte tuto činnost nám. Postaráme se o vaše dokumenty s největší pečlivostí. Naše stroje disponují automatickou detekcí  formátu, sešíváním i děrováním. Už jste někdy třídily a děrovali 2000 listů na kancelářské děrovačce?  Od nás si odnášíte dokumenty narovnané v šanonu. Na tyto zakázky poskytujeme zajímavé cenové zvýhodnění, které není uvedeno v ceníku.

Kopírujeme i velkoformátové výkresy do rozměru 914mm šíře což je větší formát A0 a délka je neomezená. Kopírujeme zatím pouze černobíle. 

 černobílé kopírování je nejlevnější způsob reprodukce, náklady na tisk a cena stroje je daleko nižší nežli je tomu u barevných strojů. Na list papíru se nanáší pouze jedna barva (černá)  přenos toneru provádí pouze jeden válec.

barevné kopírování

barevný tisk se provádí na barevném stroji přičemž toner je nanášen 4x a spotřebních dílů na přenos je potřeba daleko více, nežli je tomu u černobílé kopírky. Proto je cena barevné kopie vyžší než černobílé kopie.

Velkoformátové kopírování tisk

provádíme na černobílém stroji, s tepelnou fixací. Čáry jsou rovné, nerozmažou se ani při dlouhodobém působení vlhkosti. Rychlost tisku je 5 formátu A1 za minutu.

 

TOPlist